WSPÓLNIE NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

„Wspólnie na rzecz kształcenia zawodowego.
Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”

Zaproszamy dyrektorów szkół zawodowych i placówek oświatowych, kierowników szkolenia praktycznego, przewodniczących komisji przedmiotów zawodowych i nauczycieli kształcenia zawodowego na konferencję „Wspólnie na rzecz kształcenia zawodowego. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”.

Termin:  11 października  2016 r.
Miejsce: Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Łódź, ul. Kopcińskiego 29,  sala nr 210
Godzina rozpoczęcia:  14.30

Przebieg konferencji:

1. Otwarcie konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.
  2. Wymiary praktyczne różnych modeli kształcenia zawodowego – przedstawiciele szkół zawodowych i pracodawców.
  3. Egzaminy zawodowe w roku szkolnym 2016/2017 – nauczyciel konsultant Marek Szymański, kierownik Wydziału Egzaminów Zawodowych w OKE.
  4. Oferta współpracy Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze szkołami oraz pracodawcami. Komunikaty – kierownik Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Barbara Kapruziak
  5. Prezentacja oferty podręczników do kształcenia zawodowego – przedstawiciele wydawnictwa.
  6. Zakończenie konferencji – dyrektor Centrum Janusz Moos.

Dla zainteresowanych przewidziano dodatkowo prezentację i zwiedzanie Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz indywidualne spotkania z konsultantami.

Prosimy o przesłanie Karty zgłoszenia do dnia 10.10.2016 r.  faksem pod numer 42 678 10 85 lub mailem na adres: mstompel@gmail.com lub zarejestrowanie się elektroniczne na stronie http://wckp.lodz.pl/ w zakładce „Rejestracja elektroniczna na wydarzenia ŁCDNiKP”.

Opracowanie:
Maria Stompel i Donata Andrzejczak konsultanci Pracowni Edukacji Zawodowej